109,90 zł
69,90 zł
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Body korygujące na biust 06 711
Producent: Hanna Style
Cena: 82,90
Body korygujące na biust z jonami srebra to innowacyjna bielizna korygująca.

Najważniejsze cechy:
odciąga barki do tyłu
podnosi pośladki
modeluje biodra, uda oraz talię
podtrzymuje biust
wspomaga utrzymywanie wyprostowanej sylwetki
mikrowłókna z jonami srebra skutecznie niwelują bakterieWprowadziliśmy dwie długości body aby uzyskać doskonały efekt wyprostowanej sylwetki dla każdej figury.
body krótkie 06-711 (na biust) dla osób niższych
body długie 06-712 (na biust) dla osób wyższych
Różnica w długości pomiędzy body krótkim a długim wynosi od 4 do 5 cm.Nowa kolekcja bielizny profilującej, w której wykorzystano innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalające na skuteczne profilowanie sylwetki.

Body profilujące posiadają korygujące sylwetkę panele, które w swojej konstrukcji zawierają selektywne wzmocnienia, wpływające na modelowanie kształtu ciała.

Bielizna podnosi pośladki, modeluje biodra, uda oraz talię, spłaszcza brzuch i równocześnie redukuje poczucie nadmiernego ciepła podczas noszenia dzięki zastosowaniu nowoczesnych mikrowókien, które szybko odprowadzają wilgoć oraz nadmiar ciepła ze skóry. Dzięki procesowi szybkiego odprowadzania potu kształtuje się komfortowy mikroklimat.

Modele bielizny spełniają dwie funkcje: profilują oraz dają optymalny poziom przewiewności. Powietrze dochodzi do skóry i wzmaga proces skutecznego odprowadzania potu.

Body zostały wykonane w technologii bezszwowej z wykorzystaniem mikrowłókna z jonami srebra, które skutecznie niwelują rozwój bakterii na skórze. Proces działania ochrony antybakteryjnej jest trwały; jony srebra nie wypierają się – gdyż są wprowadzone w sam rdzeń włókna. Jest to najskuteczniejsza ochrona antybakteryjna dostępna aktualnie na rynku. Trwała świeżość nawet podczas intensywnego użytkowania.

Technologia bezszwowa pozwala na osiągniecie jeszcze jednego ważnego efektu: bielizna nie odznacza się pod ubraniem. Odpowiednia kompresja dzianiny powoduje przyleganie bielizny do sylwetki, kształtowanie poprawnej postawy poprzez odciąganie barków do tyłu oraz podciąganie pośladków do góry.

Kolekcja profilująca HANNA STYLE to produkty wyspecjalizowane, funkcjonalne i komfortowe.
Rozmiar :
kolor:
Ilość
lub dodaj produkt przechowalnia
 
 
 
Sklepy Internetowe KQS.store : Projekt i realizacja : sucro.pltrentatre © 2010 BelloBusto.pl