95,90 zł
59,90 zł
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Promocja! PI-018 bluzka :: 71,90 zł ::.
Czas realizacji
Większość  produktów w naszym sklepie jest dostępne 24-ro godzinnym trybie. Oznacza to, że klient który składa zamówienie, otrzymuje je następnego dnia roboczego.

CZAS OTRZYMANIA TOWARU = CZAS WYSYŁKI + CZAS DOSTARCZENIA.

Maksymalny czas wysyłki w naszym sklepie to 14 dni, chyba że dostępność podana pod danym produktem wskazuje inaczej.

Cechuje nas rzetelność i dbałość o klienta, więc zamówienia napływające do nas natychmiast realizujemy.
Pomimo naszych starań mogą wystąpić komplikacje, których skutkiem będzie wydłużony czas oczekiwania na przesyłkę. Przyczyną może być chwilowy przestój w produkcji lub brak komponentów u producenta. W takiej sytuacji natychmiast są Państwo informowani o takim stanie rzeczy.

Klient ma możliwość monitorowania swojego zamówienia. Wystarczy założyć konto w naszym sklepie, zalogować się i śledzić stan swojego zamówienia.
Posiadanie konta w naszym sklepie ułatwi klientowi kolejne zakupy oraz będzie otrzymywał informacje o promocjach i nowościach.
 
Oczywiście czas realizacji zależy także od rodzaju przewoźnika - kuriera. 
Czas dostawy przesyłki Pocztą Polską wynosi najczęściej 1 dzień (nadane do godziny 12). Nie jest to jednak pewny czas dostarczenia przesyłki, gdyż w okresie wzmożonej pracy poczty ten czas może wynieść 2-3 dni.

Zarząd sklepu Bellobusto.pl nie odpowiada za pracę Poczty Polskiej.

W okresie przedświątecznym czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć z powodu wzmożonej pracy kuriera.

Jeśli produkty zamówione przez klienta posiadają różne dostępności, przesyłka jest realizowana dopiero po skompletowaniu całości.

Przesyłki za granicę wysyłamy przed wcześniejszą informacją wysłaną na e-mail.

Nasze wysyłki są dyskretnie pakowane w szary lub biały papier, oklejony taśmą i zabezpieczony folią bąbelkową.  Na paczce widnieje tylko nazwa naszej firmy i adres odbiorcy.  Na kopercie lub paczce nie widnieje adres naszego sklepu internetowego i nie ma zapisu o zawartości (bielizna, odzież). Do przesyłki wkładamy dowód zakupu.

 
 
 
Sklepy Internetowe KQS.store : Projekt i realizacja : sucro.pltrentatre © 2010 BelloBusto.pl